Çarşamba, Nisan 27, 2011

BULUŞUYORUZ!!!!


Sonunda beklenen oldu ve İzmirli bloggerlar bir araya geliyoruzzzzz!Biz 28 Nisan Perşembe saat 18:00'de Alsancak Swiss Otel'in altındaki Sir Winston Tea House'da olacagız. Eğer bu keyifli akşam yemeğinde sende olmak istiyorsan bilkiiii seninde yerin hazırrr!
Peki kimler mi olacak?
ee birde ben:) 

6 yorum:

AiShA dedi ki...

Bir İzmirli blogger olarak bende katılmak isterim.ne güzel düşünülmüş.

New York Lover D. dedi ki...

ayyyy ne zamandır beklediğim şey :) ama ben o gün o saatte sunum hazırlamak zorundayım o yüzden gelemiycem ama çok aklım kaldı diyebilirm :( size iyi eğlenceler, bol bol da fotoğraf çekilinnnn :)

tarih84 dedi ki...

ama ama ama neden perşembe? offf o kadar üzüldüm ki:(( pazartesi perşembe Aydın'da olacağım, okulum var ve perşembe saat 17.30'da sunumum var, tanışmayı görüşmeyi çok istediğim birisin:) diğer bloggerları da tanımayı isterdim doğrusu. eminim ki çok tatlı, eğlenceli sohbet olacak oyyy oyyy

Adsız dedi ki...

canımm ben de katılmak isterdim ama katılamayacağım maalesef:( inşallah bir dahaki sefere.size iyi eğlenceler diliyorum.selamlar.

Adsız dedi ki...

canımm ben de katılmak isterdim ama katılamayacağım maalesef:( inşallah bir dahaki sefere.size iyi eğlenceler diliyorum.selamlar.

Pembe Yastık dedi ki...

ohhh ne ala! ben evde çocuk bakayım siz buluşun ;)) şaka şaka sizin adınıza sevindim. orada olmayı dilerdim ama..işte biliyorsun...
seni tekrar buralarda görmek ne güzel..

benim yerime de keyifli vakit geçirin emi...

Sevgiler,